Firma Vestel rozwija się bardzo dynamicznie i oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych produktów dla biznesu. Powyżej prezentacja niektórych produktów Digital Signage firmy Vestel. Jesteśmy oficjanlnym dystrybutorem i możemy zaoferować najlepsze ceny oraz szybką dostępność produktów.

GRUPA VESTEL:

Grupa Vestel, składająca się z 24 spółek, jest producentem wielobranżowym, który działa w branży elektronicznej, AGD, technologii mobilnych, oświetlenia LED i obrony. Świadcząc o globalnym znaczeniu Zorlu Holding w wielu sektorach technologicznych, Vestel nie tylko dobrze się czuje w Turcji w swoich 12 firmach, ale także w 14 innych przedsiębiorstwach, które powstały w różnych częściach świata.

Założona w 1984 roku, Vestel rosła w siłę, realizując swój globalny potencjał po przyłączeniu się do grupy Zorlu w 1994 roku. Dzięki szybko rosnącemu udziałowi w rynku Vestel osiągnął globalne znaczenie dzięki kwitnącemu eksportowi i olbrzymim zdolnościom produkcyjnym.

W samym tylko 2014 roku Vestel otrzymał ponad 66 najbardziej prestiżowych nagród za wzornictwo.

Vestel, jedna z pierwszych firm, których dział badawczo-rozwojowy jest akredytowany przez Ministerstwo Nauki, Przemysłu i Technologii jako „Centrum Badawczo-Rozwojowe” w zakresie prawa 5764, z powodzeniem wykorzystuje swoją kompetentną infrastrukturę techniczną do przekształcania wiedzy w technologię i technologię do produktu. Z ponad 900 inżynierami ds. Badań i rozwoju, którzy przyjęli innowacyjną filozofię firmy zgodnie z wewnętrzną dynamiką oraz najnowszymi urządzeniami i systemami technologicznymi, Vestel realizuje inwestycje ze swoimi lokalnymi i międzynarodowymi partnerami i ustanawia model zrównoważonego rozwoju.Vestel jest również jedną z najważniejszych firm produkcyjnych dla elektroniki użytkowej w Europie, posiadając rozległą wiedzę badawczo-rozwojową i wielki potencjał dla innowacyjnych projektów. Działania Vestel związane z badaniami i rozwojem idą w parze ze strategią lizbońską Unii Europejskiej, aby stać się „najbardziej dynamiczną, konkurencyjną wiedzą”. gospodarka na świecie „i Vestel przyczynia się do tego ideału dzięki projektom badawczo-rozwojowym o wysokiej wartości dodanej.

Vestel jest członkiem konsorcjum kilku międzynarodowych projektów badawczo-rozwojowych i stale dąży do udziału w licznych programach i inicjatywach, takich jak program „Horyzont 2020”, siódmy program ramowy (7PR) i klastry EUREKA.

więcej na stronie:
www.vestelvisualsolutions.com